ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
28 Nisan 2024, Pazar 07:28   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Komik Şeyler
forum sohbet oyun basliklari
   BIM`DE ESKİ SEVGİLİYİ GÖRMEK...
 <<12 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

gurcu

gurcu resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Nis.2010 Çar 15:45:15sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Peder de tam  pedermis.. Bu yazi ile ilgili aciklamasini okudun mu.. Peder uzun uzun yazmis bu yazi bana ait.. Umut Sarikaya veya Metin Ustundag a ait oldugu soyleniyor bu soyleyenler iddaalarini kanitlasin demis.. Adam yazar oldugu icin cok guzel bir Turkce ile konuya aciklik getirmis.. Sanirsin ki yazinin sonuna dogru..  iddalarini kanitlayamayanlari mahkemeye verecek surum surum surunderecek.. Ama oyle olmuyor.. Adam bombayi patlatiyor..

Buraya yapistirmak cok isterdim o yaziyi ama sonunda ki iki kelime basimizi yakar..

Sen bulursun kesin o yaziyi.. Bana verdigin sozluk linkine sen tikla ve " Bim`de eski sevgiliyle karsilasmak " yaz..

ooomygirlll

ooomygirlll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Nis.2010 Çar 15:54:51sohbet oyun linki
gurcu :

Peder de tam  pedermis.. Bu yazi ile ilgili aciklamasini okudun mu.. Peder uzun uzun yazmis bu yazi bana ait.. Umut Sarikaya veya Metin Ustundag a ait oldugu soyleniyor bu soyleyenler iddaalarini kanitlasin demis.. Adam yazar oldugu icin cok guzel bir Turkce ile konuya aciklik getirmis.. Sanirsin ki yazinin sonuna dogru..  iddalarini kanitlayamayanlari mahkemeye verecek surum surum surunderecek.. Ama oyle olmuyor.. Adam bombayi patlatiyor..

Buraya yapistirmak cok isterdim o yaziyi ama sonunda ki iki kelime basimizi yakar..

Sen bulursun kesin o yaziyi.. Bana verdigin sozluk linkine sen tikla ve " Bim`de eski sevgiliyle karsilasmak " yaz..

okudum evet

zaten okumamada gerek yoktu,az çok biliyorum

peder`in en masum mesajlarından biri sayılır kastettiğin

iyi yazan ama ağzı da epey bozuk olan bir yazar o

neyse...

silecekler bütün yazılarımızı

reklam kokan hareketler bunlar diye

gurcu

gurcu resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Nis.2010 Çar 16:11:21sohbet oyun linki

Silinmesi icin bir sebep yok ortada.. Yazilarin kaynagini " reklam " diye gizleyip.. kicimdan uyduruyorum diye dip not dusemem ya.. yazdigimiz yazilarla ile ilgili kaynaklari soyluyoruz.. Abartmasinlar..

xxlbabygirll

xxlbabygirll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Nis.2010 Çar 16:25:54sohbet oyun linki
gurcu :

Silinmesi icin bir sebep yok ortada.. Yazilarin kaynagini " reklam " diye gizleyip.. kicimdan uyduruyorum diye dip not dusemem ya.. yazdigimiz yazilarla ile ilgili kaynaklari soyluyoruz.. Abartmasinlar..

hahahaha gurcuu yazar sanada bulaştırmış galiba ağız bozukluğunu

kacakgelin06

kacakgelin06 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Nis.2010 Çar 18:36:15sohbet oyun linki
Reklam kokan hikayelerkaşarın ismi muratbeymiydi puhaaaaaaaaaaa

ezelll

ezelll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Nis.2010 Cum 10:09:26sohbet oyun linki

2 Gündür başlığı görüpde,açmaya,üstüne bir de okumaya üşendiğime nalet getirdimSabah sabah güzel bir başlangıçtıBu yazının üzerine,markete bile makyaj yapıp inen ve belki de hayatımın aşkıyla orada karşılaşacağım diyen kardeşime hak veriyor ve öpücüklerimi gönderiyorum

Güzel paylaşımdı çiçeee(ği)m,mucx

CC sohbet icin buraya
 <<12 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir